Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 6 msBeklenen toplam gol
4,68
En olası skor
3-1
%8
- Ev sahibi kazanır
- %77
- Beraberlik
- %12
- Deplasman kazanır
- %11
- Karşılıklı gol
- %74
- 1.5 üst
- %95
- 2.5 üst
- %83
- 3.5 üst
- %68
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.0 | 1.3 | 0.9 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 3.3 | 4.3 | 2.8 | 1.2 | 0.4 | 0.1 |
| 2 | 5.4 | 7.1 | 4.7 | 2.0 | 0.7 | 0.2 |
| 3 | 5.9 | 7.8 | 5.1 | 2.3 | 0.7 | 0.2 |
| 4 | 4.9 | 6.4 | 4.2 | 1.9 | 0.6 | 0.2 |
| 5 | 3.2 | 4.3 | 2.8 | 1.2 | 0.4 | 0.1 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 99%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1707).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Paris Saint-Germain 1884.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Paris Saint-Germain 1884.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Stade Rennais FC 1901 %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %26'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,31.
- İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,31.
- İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,31.
- İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,32.
- Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,32.
- Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,32.
- Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,62.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.