KuponperestV2
10 Mart Pazar · 13:00
Paris Saint-Germain
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Stade de Reims

Kuponperest analizi

PSA%68Beraberlik%19SDE%13

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%87
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade de Reims 1527.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,79

Beklenen gol (dep.)

0,65

Toplam beklenen gol

2,44

En olası skor

1-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade de Reims 1527.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1527).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Paris Saint-Germain 1884.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,79, Stade de Reims 0,65).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,79, Stade de Reims 0,65).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Paris Saint-Germain — Stade de Reims · Kuponperest