KuponperestV2
28 Ocak Pazar · 20:45
Paris Saint-Germain
2-2Maç sonucu · İY 2-0
Stade Brestois 29

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,80

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%63
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%76
2.5 üst
%52
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.85.12.30.70.10.0
111104.41.30.30.1
2119.94.31.30.30.0
37.46.52.80.80.20.0
43.63.21.40.40.10.0
51.41.20.50.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%85
Elo gücü%89
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Brestois 29 1608.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1608).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Paris Saint-Germain 1884.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Brestois 29 1608.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Paris Saint-Germain 1884.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Stade Brestois 29 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven67/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven57/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven68/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven50/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Stade Brestois 29 · Kuponperest