KuponperestV2
28 Ocak Pazar · 20:45
Paris Saint-Germain
2-2Maç sonucu · İY 2-0
Stade Brestois 29

Kuponperest analizi

PSA%64Beraberlik%19SBR%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Brestois 29 1608.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,96

Beklenen gol (dep.)

0,88

Toplam beklenen gol

2,84

En olası skor

1-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Brestois 29 1608.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1608).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Paris Saint-Germain 1884.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,96, Stade Brestois 29 0,88).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Paris Saint-Germain — Stade Brestois 29 · Kuponperest