14 Eylül Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
PSA%77Beraberlik%13SAI%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%57
Güven62/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,92.
- İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
- Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,92
Beklenen gol (dep.)
0,87
Toplam beklenen gol
3,78
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Saint-Étienne 1509.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1509).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Paris Saint-Germain 1858.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,92, Saint-Étienne 0,87).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,92, Saint-Étienne 0,87).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).