Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 8 msBeklenen toplam gol
3,12
En olası skor
1-1
%10
- Ev sahibi kazanır
- %54
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %26
- Karşılıklı gol
- %59
- 1.5 üst
- %84
- 2.5 üst
- %60
- 3.5 üst
- %37
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4.2 | 5.2 | 3.2 | 1.3 | 0.4 | 0.1 |
| 1 | 8.2 | 10 | 6.2 | 2.5 | 0.8 | 0.2 |
| 2 | 8.0 | 9.7 | 6.0 | 2.4 | 0.7 | 0.2 |
| 3 | 5.1 | 6.3 | 3.8 | 1.6 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 2.5 | 3.0 | 1.9 | 0.8 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 1.0 | 1.2 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst
Uyum 66%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Racing Club de Lens 1743.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1743).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Paris Saint-Germain 1884.
- Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Racing Club de Lens 1743.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Paris Saint-Germain 1884.
- Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,94, Racing Club de Lens 1,22).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Racing Club de Lens %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,94.
- İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
- Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,94.
- İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
- Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,94.
- İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
- Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,22.
- Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,22.
- Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,22.
- Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.