KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 17:00
Paris Saint-Germain
1-1Maç sonucu · İY 0-0
OGC Nice

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,18

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%76
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%9
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.53.31.20.30.10.0
1117.82.80.70.10.0
2139.23.40.80.10.0
310.07.32.70.60.10.0
45.94.31.60.40.10.0
52.82.00.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%90
Monte Carlo%91
Elo gücü%89
Ensemble sonucu%88

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%72
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, OGC Nice 1584.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1584).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Paris Saint-Germain 1858.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, OGC Nice 1584.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Paris Saint-Germain 1858.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,37, OGC Nice 0,73).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %47'inde, OGC Nice %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,73 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,37.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven65/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,37.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven63/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,37.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven55/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven76/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — OGC Nice · Kuponperest