KuponperestV2
11 Ağustos Pazar · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 65 ms

Beklenen toplam gol

3,24

En olası skor

2-0

%10

Ev sahibi kazanır
%68
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%82
2.5 üst
%63
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
03.83.51.60.50.10.0
19.08.23.81.20.30.0
2109.74.51.40.30.1
38.27.63.51.10.20.0
44.84.42.00.60.10.0
52.32.11.00.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 98%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%87
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nîmes Olympique 1620.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1620).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Paris Saint-Germain 1858.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nîmes Olympique 1620.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Paris Saint-Germain 1858.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,34, Nîmes Olympique 0,92).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven61/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven61/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %47'inde, Nîmes Olympique %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven70/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,34.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven65/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,34.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven64/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,34.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven59/100Orta risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven76/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Nîmes Olympique · Kuponperest