11 Ağustos Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
PSA%70Beraberlik%17NOL%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%87
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nîmes Olympique 1620.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,67 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,63
Beklenen gol (dep.)
0,92
Toplam beklenen gol
3,55
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nîmes Olympique 1620.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,67 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1620).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Paris Saint-Germain 1858.
- Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,63, Nîmes Olympique 0,92).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,63, Nîmes Olympique 0,92).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).