22 Aralık Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
PSA%75Beraberlik%15NAN%11
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%75
Güven65/100Orta riskModel uyumu 73%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nantes 1500.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,32
Beklenen gol (dep.)
0,71
Toplam beklenen gol
3,04
En olası skor
2-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nantes 1500.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1500).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Paris Saint-Germain 1858.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,32, Nantes 0,71).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,32, Nantes 0,71).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).