KuponperestV2
20 Aralık Çarşamba · 21:00
Paris Saint-Germain
3-1Maç sonucu · İY 0-0
Metz

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,21

En olası skor

3-0

%10

Ev sahibi kazanır
%85
Beraberlik
%9
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%93
2.5 üst
%80
3.5 üst
%61

Skor olasılık matrisi

012345
01.51.30.50.20.00.0
15.04.21.80.50.10.0
28.47.13.00.90.20.0
39.48.03.41.00.20.0
47.96.72.90.80.20.0
55.34.51.90.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%67
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%84
Güven79/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Metz 1427.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %85'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%10
Güven79/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1427).
  • Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%6
Güven81/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Paris Saint-Germain 1884.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%94
Güven82/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Metz 1427.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %85'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%16
Güven79/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Paris Saint-Germain 1884.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%90
Güven81/100Düşük risk
  • Simülasyonların %91'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven82/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%41
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven78/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,37, Metz 0,85).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven68/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven68/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Metz %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%97
Güven82/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,37.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,37.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%66
Güven74/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,37.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven67/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven72/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven83/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%69
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%87
Güven71/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven71/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Metz · Kuponperest