KuponperestV2
12 Ağustos Cumartesi · 21:00

Kuponperest analizi

PSA%56Beraberlik%22LOR%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven65/100Orta riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Lorient 1624.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

0,90

Toplam beklenen gol

2,39

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Lorient 1624.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1885 — 1624).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Paris Saint-Germain 1885.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Paris Saint-Germain — Lorient · Kuponperest