KuponperestV2
30 Nisan Pazar · 17:05
Paris Saint-Germain
1-3Maç sonucu · İY 1-2
Lorient

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,35

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%69
2.5 üst
%42
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
09.28.33.71.10.30.0
114125.51.70.40.1
2109.14.11.20.30.0
35.04.52.00.60.10.0
41.91.70.80.20.10.0
50.60.50.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 73%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%80
Elo gücü%89
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Lorient 1624.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1885 — 1624).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Paris Saint-Germain 1885.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Lorient 1624.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Paris Saint-Germain 1885.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,49, Lorient 0,90).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Lorient %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven59/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven42/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven74/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven55/100Orta risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Lorient · Kuponperest