KuponperestV2
1 Mart Cumartesi · 21:05
Paris Saint-Germain
4-1Maç sonucu · İY 4-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,34

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%67
2.5 üst
%41
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
09.09.34.81.60.40.1
112136.62.20.60.1
28.68.84.51.50.40.1
33.94.02.10.70.20.0
41.41.40.70.20.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 78%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Lille OSC 1755.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1755).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Paris Saint-Germain 1884.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Lille OSC 1755.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Paris Saint-Germain 1884.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,38, Lille OSC 1,03).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven55/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,38.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven39/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,38.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,38.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven50/100Orta risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Lille OSC · Kuponperest