KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,17

En olası skor

2-0

%14

Ev sahibi kazanır
%81
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%83
2.5 üst
%63
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.12.50.80.20.00.0
1116.52.00.40.10.0
2148.42.60.50.10.0
3127.22.20.50.10.0
47.54.61.40.30.00.0
53.92.40.70.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 74%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%69
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%77
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Clermont Foot 63 1620.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Paris Saint-Germain 1884.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Clermont Foot 63 1620.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Paris Saint-Germain 1884.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Clermont Foot 63 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,61 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven67/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven62/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven76/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Clermont Foot 63 · Kuponperest