KuponperestV2
3 Haziran Cumartesi · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,21

En olası skor

2-0

%14

Ev sahibi kazanır
%78
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.12.50.80.20.00.0
1116.52.00.40.10.0
2148.42.60.50.10.0
3127.22.20.50.10.0
47.54.61.40.30.00.0
53.92.40.70.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 77%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%69
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%76
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Clermont Foot 63 1620.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1885 — 1620).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Paris Saint-Germain 1885.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Clermont Foot 63 1620.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Paris Saint-Germain 1885.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%85
Güven76/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,57, Clermont Foot 63 0,61).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Clermont Foot 63 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,61 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%72
Güven68/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven61/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven75/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Clermont Foot 63 · Kuponperest