KuponperestV2
17 Mayıs Cumartesi · 22:00
Paris Saint-Germain
3-1Maç sonucu · İY 0-1
AJ Auxerre

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,15

En olası skor

3-1

%10

Ev sahibi kazanır
%76
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%92
2.5 üst
%77
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.61.60.90.30.10.0
14.95.12.70.90.20.1
27.67.94.21.40.40.1
37.98.24.31.50.40.1
46.16.43.31.20.30.1
53.84.02.10.70.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%59
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%74
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, AJ Auxerre 1576.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1576).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Paris Saint-Germain 1884.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, AJ Auxerre 1576.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Paris Saint-Germain 1884.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%88
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%40
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,11, AJ Auxerre 1,05).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven65/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven65/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, AJ Auxerre %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,11.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%78
Güven64/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,11.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%60
Güven64/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,11.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven58/100Orta risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%62
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — AJ Auxerre · Kuponperest