KuponperestV2
6 Mart Cumartesi · 18:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,47

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%71
2.5 üst
%47
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.67.53.41.00.20.0
113125.41.60.40.1
2109.44.21.30.30.1
35.54.92.20.70.10.0
42.11.90.90.30.10.0
50.70.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 68%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paderborn 07 1613, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Paderborn 07 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1543).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Paderborn 07 1613.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paderborn 07 1613, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Paderborn 07 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Paderborn 07 1613.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Paderborn 07 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Paderborn 07 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Paderborn 07 1,57, Borussia Mönchengladbach 0,90).
  • Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Paderborn 07 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Paderborn 07 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Paderborn 07 kalesini maçların %23'inde, Borussia Mönchengladbach %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven38/100Yüksek risk
  • Paderborn 07 için beklenen gol: 1,57.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • Paderborn 07 için beklenen gol: 1,57.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Paderborn 07 için beklenen gol: 1,57.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven53/100Orta risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Paderborn 07 iç sahada maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Paderborn 07 iç sahada maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Paderborn 07 iç sahada maç başına 2,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paderborn 07 — Borussia Mönchengladbach · Kuponperest