KuponperestV2
12 Mayıs Pazar · 21:00

Kuponperest analizi

OMA%38Beraberlik%23OLY%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%81
Güven65/100Orta riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,77 gol üretiyor.
  • Olympique Marseille iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,54

Beklenen gol (dep.)

1,56

Toplam beklenen gol

3,09

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Olympique Lyonnais 1741.
  • Olympique Marseille iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1741).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Olympique Marseille 1620.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Marseille 1,54, Olympique Lyonnais 1,56).
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Marseille 1,54, Olympique Lyonnais 1,56).
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven63/100Orta risk
  • Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Olympique Marseille — Olympique Lyonnais · Kuponperest