30 Nisan Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
OMA%57Beraberlik%20AAU%24
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%74
Güven60/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Marseille 2,54, AJ Auxerre 1,47).
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 1,26 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,54
Beklenen gol (dep.)
1,47
Toplam beklenen gol
4,01
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, AJ Auxerre 1576.
- Olympique Marseille iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1576).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Olympique Marseille 1620.
- AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Marseille 2,54, AJ Auxerre 1,47).
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 1,26 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Marseille 2,54, AJ Auxerre 1,47).
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 1,26 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
- Olympique Marseille son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).