KuponperestV2
10 Aralık Pazar · 17:05
Olympique Lyonnais
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Toulouse

Kuponperest analizi

OLY%53Beraberlik%22TOU%25

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%59
Güven58/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,02

Beklenen gol (dep.)

1,33

Toplam beklenen gol

3,34

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Toulouse 1633.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1633).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Olympique Lyonnais 1743.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,02, Toulouse 1,33).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,02, Toulouse 1,33).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven53/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Olympique Lyonnais — Toulouse · Kuponperest