KuponperestV2
9 Nisan Pazar · 13:00
Olympique Lyonnais
3-1Maç sonucu · İY 0-1
Stade Rennais

Kuponperest analizi

OLY%49Beraberlik%20SRE%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%83
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,68

Beklenen gol (dep.)

1,29

Toplam beklenen gol

2,98

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Stade Rennais 1620.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Olympique Lyonnais 1743.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,68, Stade Rennais 1,29).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,68, Stade Rennais 1,29).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Olympique Lyonnais — Stade Rennais · Kuponperest