Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 10 msBeklenen toplam gol
3,39
En olası skor
2-1
%10
- Ev sahibi kazanır
- %57
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %23
- Karşılıklı gol
- %64
- 1.5 üst
- %84
- 2.5 üst
- %65
- 3.5 üst
- %44
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3.0 | 4.0 | 2.6 | 1.2 | 0.4 | 0.1 |
| 1 | 6.5 | 8.7 | 5.7 | 2.5 | 0.8 | 0.2 |
| 2 | 7.1 | 9.5 | 6.3 | 2.8 | 0.9 | 0.2 |
| 3 | 5.2 | 6.9 | 4.6 | 2.0 | 0.7 | 0.2 |
| 4 | 2.8 | 3.8 | 2.5 | 1.1 | 0.4 | 0.1 |
| 5 | 1.2 | 1.6 | 1.1 | 0.5 | 0.2 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst
Uyum 98%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, RC Strasbourg 1620.
- Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1741 — 1620).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Olympique Lyonnais 1741.
- RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, RC Strasbourg 1620.
- Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Olympique Lyonnais 1741.
- RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,19, RC Strasbourg 1,33).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Olympique Lyonnais kalesini maçların %30'inde, RC Strasbourg %17'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,19.
- İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
- RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,19.
- İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
- RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,19.
- İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
- RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- RC Strasbourg için beklenen gol: 1,33.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- RC Strasbourg için beklenen gol: 1,33.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- RC Strasbourg için beklenen gol: 1,33.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,51.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.