KuponperestV2
23 Eylül Pazar · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,63

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%74
2.5 üst
%49
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
06.58.55.62.50.80.2
19.2128.03.51.20.3
26.58.65.72.50.80.2
33.14.12.71.20.40.1
41.11.51.00.40.10.0
50.30.40.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 83%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Olympique Marseille 1620.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1741 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Olympique Lyonnais 1741.
  • Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Olympique Marseille 1620.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Olympique Lyonnais 1741.
  • Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,42, Olympique Marseille 1,32).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais kalesini maçların %30'inde, Olympique Marseille %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven62/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
  • Olympique Marseille deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
  • Olympique Marseille deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
  • Olympique Marseille deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven63/100Orta risk
  • Olympique Marseille için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Olympique Marseille için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Olympique Marseille için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Olympique Lyonnais — Olympique Marseille · Kuponperest