KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 21:45

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 21 ms

Beklenen toplam gol

3,19

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%83
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.54.92.71.00.30.1
19.19.95.42.00.50.1
29.19.95.42.00.50.1
36.06.63.61.30.40.1
43.03.31.80.70.20.0
51.21.30.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%59
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Olympique de Marseille 1707.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1707).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Olympique Lyonnais 1743.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Olympique de Marseille 1707.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Olympique Lyonnais 1743.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,00, Olympique de Marseille 1,09).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais kalesini maçların %33'inde, Olympique de Marseille %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven58/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven60/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Olympique Lyonnais — Olympique de Marseille · Kuponperest