KuponperestV2
31 Ağustos Cuma · 20:45
Olympique Lyonnais
0-1Maç sonucu · İY 0-0
OGC Nice

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%80
2.5 üst
%59
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
04.83.91.60.40.10.0
1118.63.50.90.20.0
2129.63.91.00.20.0
38.97.22.90.80.20.0
44.94.01.60.40.10.0
52.21.80.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%86
Elo gücü%83
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, OGC Nice 1584.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1741 — 1584).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Olympique Lyonnais 1741.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, OGC Nice 1584.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Olympique Lyonnais 1741.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,23, OGC Nice 0,81).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais kalesini maçların %30'inde, OGC Nice %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,81 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven74/100Düşük risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,23.
  • İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven58/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,23.
  • İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,23.
  • İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven57/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,81.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,81.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven75/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,81.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais iç sahada maç başına 1,18 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Olympique Lyonnais — OGC Nice · Kuponperest