5 Kasım Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
OLY%79Beraberlik%12MET%9
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%62
Güven68/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Olympique Lyonnais için beklenen gol: 3,21.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,21
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
4,15
En olası skor
3-0
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven75/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Metz 1427.
- Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1427).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven78/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, Olympique Lyonnais 1743.
- Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 3,21, Metz 0,94).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 3,21, Metz 0,94).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven67/100Orta risk
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).