15 Şubat Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
OLY%69Beraberlik%19EGU%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%50
Güven60/100Orta riskModel uyumu 99%
Neden?
- Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,67.
- İç sahada maç başına 1,94 gol üretiyor.
- EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,67
Beklenen gol (dep.)
0,87
Toplam beklenen gol
3,54
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, EA Guingamp 1620.
- Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1741 — 1620).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Olympique Lyonnais 1741.
- EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,67, EA Guingamp 0,87).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,67, EA Guingamp 0,87).
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).