15 Şubat Cumartesi · 19:00
Kuponperest analizi
MAR%70Beraberlik%15ASS%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%52
Güven61/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Olympique de Marseille için beklenen gol: 2,79.
- İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
- Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,79
Beklenen gol (dep.)
1,07
Toplam beklenen gol
3,86
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Saint-Étienne 1509.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1509).
- Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Olympique de Marseille 1717.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,79, Saint-Étienne 1,07).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,79, Saint-Étienne 1,07).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).