12 Ocak Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
ODE%55Beraberlik%18RST%27
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%75
Güven62/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,49, RC Strasbourg Alsace 1,55).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,49
Beklenen gol (dep.)
1,55
Toplam beklenen gol
4,03
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1682).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Olympique de Marseille 1717.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,49, RC Strasbourg Alsace 1,55).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,49, RC Strasbourg Alsace 1,55).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).