Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
3,29
En olası skor
2-0
%9
- Ev sahibi kazanır
- %56
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %23
- Karşılıklı gol
- %59
- 1.5 üst
- %83
- 2.5 üst
- %63
- 3.5 üst
- %42
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3.4 | 4.1 | 2.6 | 1.1 | 0.3 | 0.1 |
| 1 | 7.2 | 8.9 | 5.5 | 2.3 | 0.7 | 0.2 |
| 2 | 7.8 | 9.7 | 6.0 | 2.5 | 0.8 | 0.2 |
| 3 | 5.6 | 7.0 | 4.3 | 1.8 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 3.0 | 3.8 | 2.3 | 1.0 | 0.3 | 0.1 |
| 5 | 1.3 | 1.6 | 1.0 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 77%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Le Havre 1492.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1492).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Olympique de Marseille 1717.
- Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Le Havre 1492.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Olympique de Marseille 1717.
- Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,16, Le Havre 1,23).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Olympique de Marseille kalesini maçların %23'inde, Le Havre %10'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Olympique de Marseille için beklenen gol: 2,16.
- İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
- Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Olympique de Marseille için beklenen gol: 2,16.
- İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
- Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Olympique de Marseille için beklenen gol: 2,16.
- İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
- Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Le Havre için beklenen gol: 1,23.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Olympique de Marseille iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Le Havre için beklenen gol: 1,23.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Olympique de Marseille iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Le Havre için beklenen gol: 1,23.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Olympique de Marseille iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,39.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.