17 Aralık Pazar · 17:05
Kuponperest analizi
ODE%67Beraberlik%19CFO%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 73%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Clermont Foot 63 1620.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,48
Beklenen gol (dep.)
0,83
Toplam beklenen gol
3,30
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Clermont Foot 63 1620.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1620).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Olympique de Marseille 1717.
- Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,48, Clermont Foot 63 0,83).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,48, Clermont Foot 63 0,83).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).