KuponperestV2
8 Kasım Cuma · 22:45
Olympique de Marseille
1-3Maç sonucu · İY 0-3
AJ Auxerre

Kuponperest analizi

MAR%64Beraberlik%16AJA%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%57
Güven62/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 2,99.
  • İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,99

Beklenen gol (dep.)

1,40

Toplam beklenen gol

4,39

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, AJ Auxerre 1576.
  • Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1576).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Olympique de Marseille 1717.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,99, AJ Auxerre 1,40).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,99, AJ Auxerre 1,40).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Olympique de Marseille — AJ Auxerre · Kuponperest