KuponperestV2
1 Ekim Pazar · 15:00

Kuponperest analizi

ONI%41Beraberlik%26SBR%33

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%59
Güven60/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, OGC Nice 1616.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,57

Beklenen gol (dep.)

1,38

Toplam beklenen gol

2,94

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Stade Brestois 29 1608.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1608).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, OGC Nice 1616.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,57, Stade Brestois 29 1,38).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,57, Stade Brestois 29 1,38).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
OGC Nice — Stade Brestois 29 · Kuponperest