KuponperestV2
20 Eylül Cuma · 21:45
OGC Nice
8-0Maç sonucu · İY 6-0
Saint-Étienne

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 46 ms

Beklenen toplam gol

3,55

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%86
2.5 üst
%68
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
02.93.62.20.90.30.1
16.78.25.12.10.60.2
27.79.55.92.40.70.2
35.97.34.51.90.60.1
43.44.22.61.10.30.1
51.62.01.20.50.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%82
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Saint-Étienne 1509.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1509).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1616.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Saint-Étienne 1509.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1616.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,31, Saint-Étienne 1,24).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • OGC Nice kalesini maçların %7'inde, Saint-Étienne %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven58/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 2,31.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven38/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 2,31.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 2,31.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven61/100Orta risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

OGC Nice — Saint-Étienne · Kuponperest