KuponperestV2
15 Mayıs Çarşamba · 21:00
OGC Nice
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Paris Saint-Germain

Kuponperest analizi

ONI%18Beraberlik%17PSA%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,81.
  • Deplasmanda maç başına 2,33 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,35

Beklenen gol (dep.)

2,81

Toplam beklenen gol

4,15

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Paris Saint-Germain 1884.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1884).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, OGC Nice 1616.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,35, Paris Saint-Germain 2,81).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,76 gol attı, 1,21 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,35, Paris Saint-Germain 2,81).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,76 gol attı, 1,21 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
OGC Nice — Paris Saint-Germain · Kuponperest