Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 8 msBeklenen toplam gol
2,67
En olası skor
1-0
%15
- Ev sahibi kazanır
- %67
- Beraberlik
- %19
- Deplasman kazanır
- %14
- Karşılıklı gol
- %42
- 1.5 üst
- %72
- 2.5 üst
- %51
- 3.5 üst
- %30
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.1 | 5.1 | 1.8 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 14 | 9.8 | 3.6 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 13 | 9.5 | 3.4 | 0.8 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 8.4 | 6.1 | 2.2 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 4.1 | 2.9 | 1.1 | 0.3 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 1.6 | 1.1 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 98%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Montpellier HSC 1379.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1379).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, OGC Nice 1616.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Montpellier HSC 1379.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, OGC Nice 1616.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- OGC Nice kalesini maçların %7'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,72 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- OGC Nice için beklenen gol: 1,93.
- İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
- Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- OGC Nice için beklenen gol: 1,93.
- İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
- Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- OGC Nice için beklenen gol: 1,93.
- İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
- Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Montpellier HSC için beklenen gol: 0,72.
- Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
- OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Montpellier HSC için beklenen gol: 0,72.
- Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
- OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Montpellier HSC için beklenen gol: 0,72.
- Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
- OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.