KuponperestV2
23 Şubat Pazar · 17:15
OGC Nice
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Montpellier HSC

Kuponperest analizi

ONI%64Beraberlik%22MHS%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven80/100Düşük riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Montpellier HSC 1379.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,93

Beklenen gol (dep.)

0,72

Toplam beklenen gol

2,65

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Montpellier HSC 1379.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1379).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, OGC Nice 1616.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,93, Montpellier HSC 0,72).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
OGC Nice — Montpellier HSC · Kuponperest