KuponperestV2
27 Ekim Pazar · 19:00
OGC Nice
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Monaco

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 17 ms

Beklenen toplam gol

3,58

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%88
2.5 üst
%69
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
02.74.94.42.71.20.4
14.98.98.04.82.10.8
24.48.07.24.31.90.7
32.74.84.32.61.20.4
41.22.21.91.20.50.2
50.40.80.70.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%87
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Monaco 1707.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1707).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, OGC Nice 1616.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Monaco 1707.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, OGC Nice 1616.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,80, Monaco 1,80).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven65/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • OGC Nice kalesini maçların %7'inde, Monaco %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven61/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven70/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven60/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

OGC Nice — Monaco · Kuponperest