KuponperestV2
27 Ocak Cumartesi · 17:00
OGC Nice
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Metz

Kuponperest analizi

ONI%64Beraberlik%21MET%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%50
Güven64/100Orta riskModel uyumu 99%

Neden?

  • OGC Nice için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,68

Beklenen gol (dep.)

1,33

Toplam beklenen gol

4,02

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Metz 1427.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1427).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, OGC Nice 1616.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,68, Metz 1,33).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,68, Metz 1,33).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven68/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
OGC Nice — Metz · Kuponperest