KuponperestV2
25 Kasım Pazar · 17:00
OGC Nice
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,36

En olası skor

0-1

%16

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%68
2.5 üst
%41
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.014105.32.00.6
17.9129.24.71.80.5
23.55.44.12.10.80.2
31.01.61.20.60.20.1
40.20.40.30.10.10.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%79
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Lille OSC 1750.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1750).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, OGC Nice 1584.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Lille OSC 1750.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, OGC Nice 1584.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven70/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,89, Lille OSC 1,53).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven60/100Orta risk
  • OGC Nice kalesini maçların %10'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,89 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven60/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,89.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,89.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 0,89.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

OGC Nice — Lille OSC · Kuponperest