KuponperestV2
23 Nisan Pazar · 15:00
OGC Nice
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Clermont Foot 63

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%81
2.5 üst
%59
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
04.94.72.30.70.20.0
1109.74.71.50.40.1
2109.94.81.50.40.1
37.16.83.31.00.30.0
43.63.51.70.50.10.0
51.51.40.70.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 68%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%82
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Clermont Foot 63 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, OGC Nice 1616.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Clermont Foot 63 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, OGC Nice 1616.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,05, Clermont Foot 63 0,96).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • OGC Nice kalesini maçların %7'inde, Clermont Foot 63 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,96 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven57/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 2,05.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven38/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 2,05.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 2,05.
  • İç sahada maç başına 1,36 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven54/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

OGC Nice — Clermont Foot 63 · Kuponperest