KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 20:00
OGC Nice
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Amiens

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,59

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%72
2.5 üst
%48
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
07.38.14.51.60.50.1
111126.72.50.70.1
28.49.25.11.90.50.1
34.24.62.60.90.30.1
41.61.81.00.40.10.0
50.50.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 89%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Amiens 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, OGC Nice 1584.
  • Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Amiens 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, OGC Nice 1584.
  • Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,51, Amiens 1,10).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • OGC Nice kalesini maçların %10'inde, Amiens %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Amiens deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Amiens deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Amiens deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven67/100Orta risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

OGC Nice — Amiens · Kuponperest