KuponperestV2
13 Nisan Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

1,85

En olası skor

1-1

%17

Ev sahibi kazanır
%30
Beraberlik
%33
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%57
2.5 üst
%27
3.5 üst
%10

Skor olasılık matrisi

012345
015147.22.40.60.1
114146.62.20.50.1
26.36.23.01.00.20.0
31.91.90.90.30.10.0
40.40.40.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 38%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%48
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1467).
  • Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Nottingham Forest 1603.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Nottingham Forest 1603.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %67'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven48/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,92, Wolverhampton Wanderers 0,98).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest kalesini maçların %17'inde, Wolverhampton Wanderers %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven60/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven72/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven55/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nottingham Forest — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest