1 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NFO%55Beraberlik%30WWA%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 89%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,44
Beklenen gol (dep.)
0,56
Toplam beklenen gol
2,00
En olası skor
1-0
%19
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1628 — 1467).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Nottingham Forest 1628.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,44, Wolverhampton Wanderers 0,56).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,44, Wolverhampton Wanderers 0,56).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).