2 Kasım Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NFO%27Beraberlik%28WHA%45
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven53/100Orta riskModel uyumu 50%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Nottingham Forest 1603.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,89
Beklenen gol (dep.)
1,42
Toplam beklenen gol
2,31
En olası skor
0-1
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, West Ham United 1577.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
- Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1577).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Nottingham Forest 1603.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,89, West Ham United 1,42).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,89, West Ham United 1,42).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).