KuponperestV2
10 Şubat Cumartesi · 17:30
Nottingham Forest
2-3Maç sonucu · İY 2-2
Newcastle United

Kuponperest analizi

NFO%33Beraberlik%32NUN%35

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%66
Güven45/100Yüksek riskModel uyumu 33%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Newcastle United 0,92).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,94

Beklenen gol (dep.)

0,92

Toplam beklenen gol

1,85

En olası skor

0-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Newcastle United 1625.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1625).
  • Simülasyonların %35'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Nottingham Forest 1603.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Newcastle United 0,92).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Newcastle United 0,92).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven44/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Nottingham Forest — Newcastle United · Kuponperest