17 Mart Cuma · 20:00
Kuponperest analizi
NFO%40Beraberlik%30NUN%30
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%61
Güven48/100Yüksek riskModel uyumu 53%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,19, Newcastle United 0,91).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,19
Beklenen gol (dep.)
0,91
Toplam beklenen gol
2,10
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Newcastle United 1626.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1628 — 1626).
- Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Nottingham Forest 1628.
- Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,19, Newcastle United 0,91).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,19, Newcastle United 0,91).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven44/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).