16 Nisan Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
NFO%34Beraberlik%31MUN%35
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%64
Güven50/100Orta riskModel uyumu 53%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,01, Manchester United 1,01).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,01
Beklenen gol (dep.)
1,01
Toplam beklenen gol
2,02
En olası skor
1-1
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Manchester United 1673.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1628 — 1673).
- Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Nottingham Forest 1628.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,01, Manchester United 1,01).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,01, Manchester United 1,01).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven44/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).