11 Mayıs Pazar · 14:15
Kuponperest analizi
NFO%49Beraberlik%30LCI%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%64
Güven58/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Nottingham Forest kalesini maçların %17'inde, Leicester City %7'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,67 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Beklenen gol (ev)
1,17
Beklenen gol (dep.)
0,67
Toplam beklenen gol
1,84
En olası skor
1-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Leicester City 1430.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1430).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Nottingham Forest 1603.
- Leicester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,17, Leicester City 0,67).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,17, Leicester City 0,67).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).